תנאי שימוש והתניות

מדיניות פרטיות

1. המידע שאנו אוספים

במסגרת השימוש באתר או הרישום לאתר והשימוש בשירותים המוצעים בו, הנך עשוי להתבקש למסור לחברת טואלטו בע״מ פרטים אודותיך, לרבות שם, כתובת דוא”ל, מספר טלפון ופרטים מזהים נוספים, כפי שיידרשו בעת ההרשמה/התשלום. כמו כן, בעת השימוש באתר יכול שיצטבר מידע על מזהים דיגיטליים שלך (דוגמת כתובת ה-IP שלך), מיקומך, מוצרים שרכשת, מידע שקראת באתר, העמודים שבהם צפית, ההצעות שעניינו אותך, פרטי אמצעי התשלום ששימשו אותך ועוד (להלן: “המידע”).

2. השימוש במידע

השימוש במידע כאמור ייעשה רק על פי מדיניות פרטיות זו, וזאת למטרות המפורטות להלן: (א) על מנת לתפעל ולנהל את האתר והשירותים המוצעים בו; (ב) על מנת להעניק לך שירות ולשמור איתך על קשר; (ג) על מנת לשפר ולהעשיר את השירותים וליצור שירותים ותכנים חדשים המתאימים לדרישות ולציפיות המשתמשים וכן לשנות או לבטל שירותים קיימים;  (ד) כדי להתאים את המודעות שיוצגו לעיניך בעת השימוש באתר לתחומי ההתעניינות שלך; (ו) לצורך תיעוד הקשר איתך, בין היתר, כדי לסייע בפתרון בעיות שאתה עשוי להיתקל בהן ולשיפור השירות; (ז) ניתוח מידע סטטיסטי ומסירתו לצדדים שלישיים, לרבות מבלי להגביל לשותפים עסקיים; ו-(ח) לכל מטרה אחרת, המפורטת בתנאי השימוש או במדיניות פרטיות זו.

3. זכויות המשתמש

זכות העיון וגישה למידע
על פי חוק הגנת הפרטיות, התשמ”א-1981 (להלן: “החוק”), כל אדם זכאי לעיין במידע אודותיו המוחזק ונשמר במאגר מידע. על כן, חברת טואלטו בע”מ תאפשר לכל משתמש שהמידע אודותיו נשמר, לבקש לעיין במידע זה. משתמש המעוניין בעיון במידע כאמור, יפנה בכתב בדרכים הקבועות בתקנות הגנת הפרטיות (תנאים לעיון במידע וסדרי הדין בערעור על סירוב לבקשת עיון), התשמ”א-1981 (להלן: “התקנות”) 
זכות לתיקון ומחיקת המידע
אדם שעיין במידע אודותיו כאמור לעיל, ומצא שהמידע אינו נכון, שלם ברור או מעודכן, רשאי על פי החוק לבקש לתקן או למחוק את המידע באמצעות פנייה בבמייל או בדרכים הקבועות בתקנות וכן ע”י פנייה לשירות הלקוחות של האתר כמפורט בכתובת: bubblesbua@gmail.co.il

4. איסוף מידע לצרכים סטטיסטיים

חברת טואלטו עושה שימוש בכלים ושירותים לניתוח נתונים ונעזרת בחברות שונות המספקות לה ניתוחים סטטיסטיים אודות השימוש באתר. החברות אוספות ומנתחות מידע על היקף השימוש באתר, תדירות השימוש בו, מקורות הגישה של המשתמשים לאתר וכיוצא בזה. המידע הנאסף הוא סטטיסטי במהותו, הוא איננו מזהה אותך אישית והוא נועד לצרכי ניתוח, מחקר ובקרה.

החזר כספי

אחריות בקנייה

לכל מוצר שנרכש באתר ניתנת אחריות של שנה מיום הקנייה.
האחריות חלה על פגמים שנוצרו עקב כשל או פגם בתהליך הייצור או בחומרים מהם עשויים המוצרים, שאינם נובעים מבלאי טבעי.
האחריות אינה מכסה שבר, קרע ו/או בעיה שנוצרה כתוצאה משימוש לא נאות.
בכל מקרה של פגם במוצר יש ליצור איתנו קשר, להציג קבלה ואנו נבחן את המוצר. במידה ונמצא שאכן יש פגם, נתקן או נחליפו בחדש.

החלפת מוצר

ניתן להחליף מוצר עד 14 יום מיום הקניה.
במקרה כזה על הלקוח להגיע באופן פיזי למשרדי החברה בראשון לציון או לשלוח את המוצר אלינו על חשבונו, עם ספח הקבלה והמוצר שברצונו להחליף כאשר המוצר באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא.

הלקוח רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, תשמ”א – 1981, כפוף לכך שהמוצר יוחזר באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא.
החזרת המוצר אפשרית עד 14 ימים מיום הקניה.